وبلاگ مانی مان

سس مرینیت گریلی

آشپزی سریع، آسان و خوشمزه با گریلی   یکی از دغدغه‌های اصلی هر آشپز این است که بتواند طعم و بافت مورد نظرش را در گوشتی که طبخ می‌کند، ایجاد کند. انجام این کار خیلی وقت‌ها ساده نیست و درست انجام نشدن آن می‌تواند کیفیت و مزه نهایی غذا را…..

اسنک توباچی

اسنک با طعم خمیر بادام زمینی و خیال‌های مخملی یه وقت هایی هست که تو جمع رفقایی و دوست دارید هم به دنبال هیجان و ماجراجویی باشید و هم دوست دارید یک طعم جدید و سالم را با هم امتحان کنید. اسنک خمیر بادام زمینی توباچی یه اسنک ذرت حجیم…..

کراکر بیسکومن

کراکر چیست؟ کراکر نوعی خوراکی است که از ارد تهیه می شود. وسط روز یا در حین انجام کار برای رهایی از فشار گرسنگی به نزدیک ترین سوپرمارکت مراجعه می کنید. معمولا نخستین چیزی که توجه شما را جلب می کند یکی از پرطرفدارترین تنقلات دنیا است، یعنی بیسکویت و…..

کندی مندی

شرکت مانی مان پارس تولید آب نبات با طعم های خاص و ترکیبات منحصر بفرد را برای اولین بار راه اندازی و روانه بازار کرده است. آبنبات شیری با طعم زنجبیل کندی مندی تنها آبنبات با پودر طبیعی زنجبیل در ایران فاقد اسانس آبنبات با طعم تند همگی ما با…..

پاستیل ترولی

شرکت مانی مان پارس به عنوان نماینده ی انحصاری شرکت ترولی المان از ابتدای ابان ۹۵ شروع به کار کرده است. سیاست های  انتخاب محصولات ترولی در ایران به شرح زیر می باشد: ساخت جایگاه قوی در بخش بازار پاستیل در سراسر دنیا به عنوان مبتکرترین در زمینه تولید پاستیل…..

آدامس دن اکسیر

برنامه شرکت مانی مان عرضه محصول با کیفیت برتر جهانی و انجام برنامه های فروش و بازاریابی موفق به بازار ایران بوده است. برند دن اکسیر در ایران و اروپا ثبت شده و تحت مالکیت شرکت مانی مان پارس می باشد. طعمها و بسته بندی های دن اکسیر با تکیه…..