اسنک با طعم خمیر بادام زمینی و خیال‌های مخملی

اسنک توباچی با طعم خمیر بادام زمینی

یه وقت هایی هست که تو جمع رفقایی و دوست دارید هم به دنبال هیجان و ماجراجویی باشید و هم دوست دارید یک طعم جدید و سالم را با هم امتحان کنید. اسنک خمیر بادام زمینی توباچی یه اسنک ذرت حجیم شده است که با طعم قوی بادام زمینی یک خاطره‌ی بی نظیر را برای تو و دوستانت شکل خواهد داد.

اسنک با طعم پنیر چدار و پارمسان و صبح اردیبهشتی

اسنک توباچی با طعم پنیر چدار و پارمسان

مواد اولیه‌ی سالم و به دقت کنترل شده، شاخصه‌ی اصلی اسنک پنیر چدار و پارمسان توباچی محسوب می‌شود. این طعم خاص، با انگیختن حس نوستالژیک تغذیه با اسنک، لحظاتی خوش را برای شما مصرف کننده‌ی عزیز ایجاد خواهد نمود.

ماموریت توباچی

توباچی برندی است که با تکیه بر تولید مجموعه ای از اسنک های نوآورانه، با ترکیباتی سالم، خلاق و متمایز فعالیت خود را به عنوان یکی از برندهای صنایع غذایی آغاز نموده است. توباچی که حاصل یک ماجراجویی سالم در طعم است، مخاطب خود را مصرف کنندگانی می داند که از یک سو با روحیه جوان خود تکاپویی بی پایان در نوخواهی و تازه طلبی دارند و از سوی دیگر سلامت خویش را به عنوان عاملی بنیادین در انتخاب ماده غذایی سرلوحه زندگی خود قرار داده اند. توباچی خالق دنیای شگفت آمیز و بی انتهای ایده های رنگارنگ است. آنگونه که میل به کشف سرزمین های نو، جهانگردی کنجکاو را به پیش می راند، مصرف کنندگان توباچی از کشف و بازکشف طعم های نو در عین اطمینان به سلامت محصول لذت می برند. این برند رویا آفرین، با رنگ های درخشان، با تصاویر رویاگونه و با طعم های تازه و مطبوع، رویایی گرم و مطبوع را برای شما پدید خواهدآورد.

هویت برند

توباچی هیجان آفرین و هیجان طلب است و می‌توان آن را به حس همیشه آماده بودن برای یک چالش و هیجان مشابه دانست. توباچی مشوق روحیه جوان است. روحیه ای که با ماجراجویی درهم تنیده شده است. توباچی قصد آن دارد که محصولاتی با ویژگی‌های نو پدید آورد. توباچی یک بازآفرینی همیشگی است. توباچی مثل پوست انداختنی است که به دگردیس شدن منتج می شود. توباچی یک شگفتی تمام ناشدنی است. این چرخه‌ی بی‌پایان ماجراجویی هیچ وقت تمام نمی شود؛ مگر شنیده‌ای که برای دنیای رنگارنگ ایده‌ها، پایانی قابل تصور باشد. توباچی تو را خطاب قرار می‌دهد. مثل یک ماجراجوی کنجکاو که به دنبال کشفی تازه است تو را می‌جوید.

اسنک توباچی یه سورپرایز دلپذیره که دلت براش می تپه، یه ترکیب باحال از شکل و مزه که رفقارو کنار هم جمع می کنه و بعدش هم که معلومه، هیجان، خنده و ماجراجویی. داستان اسنک اینجوری شروع میشه و آخرشم یادت نمیره که توباچیو …. !