دسته بندی : عمومی

سفیر دنکسیر

بازیگر معروف و سرشناس سینما، پوریا پورسرخ به عنوان سفیر (چهره تبلیغاتی) آدامس دنکسیر به مخطبان معرفی شد. این برند می‌خواهد به منظور معرفی سفیر و مزایای کالای خود برنامه‌های تبلیغاتی گوناگونی را اجرا نماید.

اکنون آدامس دنکسیر با مشاوره کارشناسان ایتالیایی در ایران تولید و عرضه می‌شود. این برند یکی از برندهای زیرمجموعه گروه صنعتی مانی مان پارس است. دنکسیر از تلفیق دو لغت دن به معنی خمره  و یادآور لغت dental و اکسیر به معنی کیمیا است و به معنی آن است که به دندان صدمه‌ای نمی‌زند و مثل اکسیر کیمیایی از آن حفاظت می‌کند. آدامس دنکسیر در دو مدل بسته بندی فلیپ تاپ و قوطی جار به بازار عرضه می‌شود.

دنکسیر

پیشینه

آدامس دنکسیر پیشتر در ایتالیا تولید می‌شد و در حال حاضر در بازار ایران با فرمولاسیون ایتالیایی تولید و عرضه می‌گردد. دلیل این امر حساسیت کمپانی بر تولید کالای باکیفیت است. پس از جریان پیشگیری از ورود واردات آدامس‌های خارجی، این برند در جوار دیگر برندها محبوبیت خاصی پیدا کرده و به جایگاه ویژه‌ای رسیده است. این برند محبوب با عوض نمودن بسته‌بندی و تبلیغات محیطی نخست خود را به بازار معرفی نمود.

اکنون بعد از ۵ سال فعالیت در بازار این برند تصمیم گرفت، یک چهره محبوب را به عنوان سفیر (چهره تبلیغات) خود معرفی کند تا در این مسیر این برند را همراهی کند. امیدواریم این چهره تبلیغاتی نقش لوکوموتیو و نیروی کشنده دنکسیر در دیجیتال را بازی کند. از چهره سفیر برند در دیجیتال ( سایت‌هایی همچون فیلیمو، آپارات، همکاری با بلاگرها و…) بیشتر از رسانه‌های دیگر بهره خواهیم برد. یکسری از اینگونه کارها جهت فروش افزون‌تر انجام خواهد شد.

مزایای آدامس دنکسیر

  1. آدامس دنکسیر به دلیل بهره بردن از  زایلیتول ( شیرین کننده جایگزین قند ) و داشتن کالری بسیار کم کاملا رژیمی است.
  2. آدامس‌های دنکسیر عاری از آسپارتام و گلوتن است که به‌غیر از اینکه صدمه‌ای به دندان‌ها وارد نمی‌کند، چه‌بسا می‌توانند در حفظ سلامتی دندان‌ها هم تاثیر گذار باشند.
  3. باکتری اصلی موجب پوسیدگی دندان، قدرت تخمیر زایلیتول را ندارد، به‌دلیل اینکه زایلیتول برعکس مابقی قندها، زنجیره کربن کوتاهی دارد.
  4. استفاده از زایلیتول برای افراد دیابتی هیچگونه خطری ندارد زیرا خیلی آرام جذب می شود و به همین دلیل هیچ اثری روی مقدار انسولین و مقدار گلوکز خون ندارد.
  5. آدامس دنکسیر دارای اسانس‌هایی با ماندگاری طولانی مدت است و دهان شما را با شدت بالایی خوشبو می‌کند.
  6. آدامس دنکسیر به هضم غذا و پایین آمدن رفلاکس معده کمک میکند.
  7. آدامس دنکسیر به کاهش استرس و تنش کمک می‌کند و تمرکز، حافظه و توان یادگیری را بالا می‌برد.
کانسپت مورد نظر برای سفیر دنکسیر

کانسپ این برند برعکس دیگر برندهای موجود در بازار که فوکوس بر دهان و دندان داشته‌اند، عشق درنظر گرفته شده است. فوکوس برروی کانسپت عشق در کشورمان چالش برانگیز است ولی نتایج عالی را درپی خواهد داشت. همانطور که می‌دانید بوی خوش دهان تاثیر به‌سزایی در برقراری رابطه و بادوام ماندن آن دارد. هرگونه رابطه به‌ویژه رابطه بین پسر و دختر یا زن و مرد تحت تاثیر بوی خوش دهان است. در این سری تبلیغات بیان می‌شود که آدامس دنکسیر موجب مستحکم‌تر شدن روابط می‌شود. این چهره محبوب به دلیل اینکه به تازگی ازدواج نموده است بهترین گزینه برای این کانسپت خواهد بود. در همین راستا فعالیت‌های گوناگونی تعریف و درحال حاضر شعار “جای عشق خالیه” طراحی شده است. تگ لاین را جمله‌ی “شروع یک ماجراجویی عاشقانه” همراهی می‌کند.

دنکسیر

دلایل انتخاب این بازیگر

بازیگر معروف سینما پوریا پورسرخ از این پس به عنوان سفیر دنکسیر معرفی می‌شود. و ایشان به‌دلیل اینکه شخصی معروف و با اخلاق حرفه‌ای هستند به عنوان سفیر برند انتخاب شده است. از دیگر دلایل انتخاب ایشان این بوده است که تمامی گروه‌های سنی و اجتماعی سفیر را بشناسند. به‌غیر از این پوریا پورسرخ بهتر از مابقی هنرمندان می‌توانست مفهوم کانسپ دنکسیر که عشق بود را به مردم انتقال دهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.