دسته بندی : عمومی

امروزه اغلب مردم کافئین زیادی مصرف می‌کنند حال چه بهتر که از طریق قهوه گانودرما این مقدار کافئین وارد بدنتان شود تا انرژی از دست رفته‌تان بازگردد. گانودرما همچنین به عنوان قارچ ریشی شناخته شده است، یکی از گیاهان چینی است که به علت مزیت‌های شگفت‌انگیز که دارد حتی در مقایسه با فواید سلامتی قارچ به طور کلی، در سراسر دنیا به خوبی جایگاه خود را بدست آورده و در صدر فهرست جای دارد.

این گیاه سحرآمیز بیشتر از چندین قرن به عنوان بخشی از داروی سنتی در طب سنتی چینی مورد استفاده قرار گرفته است. با این وجود امروزه، گانودرما به صورت مکمل و همینطور نوشیدنی عرضه می‌شود، نه فقط به صورت قهوه، مزایای سلامتی شکلات ارگانو گلد هات از اضافه شدن قارچ ریشی یا گانودرما به دست می‌آید. لذا، اگر جزء اشخاصی هستید که نمی‌توانید بدون قهوه زندگی کنید، به جای اینکه آن را سیاه بنوشید، قهوه با گانودرما می‌تواند عطر و مزه و چه‌بسا فواید سلامتی را به فنجان قهوه شما اضافه کند.

گانودرما

پیشگیری از دیابت با گانودرما

موضوعی که بایستی دقت داشت، ثابت شده است که قهوه با گانودرما در پیشگیری از پیدایش انواع خاصی از دیابت به خصوص دیابت نوع ۲ تاثیرگذار است به دلیل اینکه این قارچ دارای اسید کلروژنیک است که وظیفه اصلی کاهش سرعت قند را دارد و در کاهش مقدار قند برای کمک به تنظیم مقدار گلوکز در جریان خون است.

پیشگیری از سرطان

بعضی از انواع خواص ضد سرطانی در این قارچ وجود دارد مثل تری پنوئیدها و پلی ساکاریدها که به عنوان آنتی اکسیدان‌های قوی شناخته شده‌اند. گانودرما همینطور منبع بسیار خوبی از اسیدهای آمینه است و تلفیق آنتی اکسیدان‌ها و اسیدهای آمینه قادر است به کاهش خطر ابتلا به سرطان کمک کند.

گانودرما

سم زدایی

اگرچه اغلب داروهای سم زدایی در بازارها وجود دارند، ولی شیوه طبیعی همواره بهترین آیتم است. به جای مصرف بعضی از داروهای سم زدایی بهتر است هر روز صبح یک فنجان قهوه با گانودرما میل کنید. بسیار خوشمزه و سالم است.

نشاط آور است

گانودرما جزء لیست‌های برتر گیاهان دارویی در چین است و خواص این قارچ برای قرن‌ها به خوبی در افزایش نشاط در زنان و مردان شناخته شده است. اگرچه این حقیقت که این قارچ معجزه‌گر قادر است به درمان بعضی از مشکلات عملکرد جنسی کمک کند، هنوز مطالعات بیشتری لازم است. با مصرف گانودرما خانواده‌ای شاد داشته باشید.

بیماری‌های قلبی و عروقی

برخی پژوهش‌ها نشان داده است که خانم‌هایی که روزانه ۱ فنجان قهوه گانودرما میل می‌کنند، خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی عروقی مثل حمله قلبی، فشار خون بالا و سکته مغزی را کاهش دهد. پژوهش‌ها در مورد مردان هم نتیجه متشابهی داشته است.

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.