دسته بندی : عمومی

غذا خوردن در خارج از خانه و در رستوران‌های سراسر دنیا صددرصد لذت خیلی زیادی دارد ولی به شرطی که به بهای آن ها نگاه نکنید. جالب است بدانید که برخی از غذاها در جهان هستند که بهای خیلی زیادی دارند و شاید درصد خیلی اندکی از مردم بتوانند آن را تست کنند.

گران بهاءترین سوپ

این سوپ، گران بهاء ترین سوپ در جهان است و در لندن سرو می‌شود. شاید حس کنید که این سوپ خیلی رقیق است ولی مواد استفاده شده در آن شما را راضی می‌کند. این سوپ از قارچ، خیار دریایی، مرغ، جینسینگ و مواد دیگر درست می‌شود. قیمت این سوپ ۲۹۰دلار است که گران‌ترین پیش غذا در سراسر دنیا است.

سوپ

گران بهاء ترین پیتزا در دنیا

در کشور ایتالیا قادرید هر مدل پیتزایی را که می‌خواهید در رستوران‌ها سفارش دهید ولی این پیتزا در رستورانی در سالرنو سرو می‌شود که بهای خیلی بالایی دارد. این پیتزا که نامش لوئیس XIII است قیمت آن مثل اسمش خیلی بالا است و یک غذای دریایی کلاسیک به حساب می‌آید. قیمت این پیتزا ۸.۷۶۸ دلار است که گران‌ترین پیتزا در دنیا است.

پیتزا

هات داگ

هات داگ دراگون را نمی‌توانید غیر از مکان‌های خاصی در کشور کانادا نوش جان کنید. این هات داگ گران بهاترین هات داگ در سراسر جهان است و در آن خرچنگ و گوشت قرمز و روغن قارچ استفاده شده است. شاید تصور کنید که این یک هات داگ نرمال است ولی چنانچه مزه آن را بچشید نظرتان تغییر خواهد کرد. قیمت این هات داگ ۱۰۰ دلار است.

هات داگ

کاپ کیک

اغلب مردم دنیا عاشق کاپ کیک هستند. یک رستوران مشهور در لاس وگاس این شیرین خوشمزه و جذاب را به شکل نوین و جذاب‌تری درست می‌کند که به هیچ عنوان شباهتی به کاپ کیک‌های معمولی ندارد. شکلات استفاده شده در آن خیلی کمیاب است. چنانچه بخواهید که این کاپ کیک را نوش جان کنید، بایستی از ۲ روز قبل آن را سفارش دهید. قیمت این کاپ کیک ۷۵۰ دلار است.

کاپ کیک

ساندائی طلایی

در رستوران‌های نیویورک اقسام گوناگون غذاها با مزه‌های نوین سرو می‌شود. این دسر ویژه بهاء خیلی بالایی دارد. در این دسر میزان طلایی بالایی بهره برده شده است و همینطور بستنی‌های گوناگون همراه با قارچ با مزه‌های شکلاتی متفاوت در این غذا استفاده شده است. قیمت این دسر جذاب و منحصربه‌فرد ۱۰۰۰ دلار است.

دسر

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.