دسته بندی : عمومی

اغلب مردم دنیا سیب زمینی سرخ کرده را بدون سس سیب زمینی سرخ کرده نمی‌دانند. شما هم صددرصد این پیش غذای خوشمزه را با سس میل می‌کنید. همچنین، یک BBQ یک BBQ بدون چاشنی مناسب نیست و همه با یک بطری مواد قرمز شروع می‌شود. اگرچه برخی آن را کمی بیشتر از سس می‌بینند، اما اکثر مردم آن را کنار غذا یا میان وعده خود میل می‌کنند. محصولات متفرقه طعمی مانند سرکه شیرین دارند، در حالی که دیگران این بافت را اشتباه می‌گیرند. به همین دلیل تصمیم گرفته‌ایم لیستی از بهترین سس‌های گوجه فرنگی را در بازار به شما معرفی کنیم.

سس

Primal

Primal بهترین سس ارگانیک است که ما چشیده‌ایم. سس Primal و ترکیبات آن تایید شده‌ی USDA organic می‌باشد. در آن هیچگونه عسل یا نیشکر وجود ندارد. پس شما می‌توانید انتظار داشته باشید که گوجه فرنگی آبدار بدون شکر را مزه کنید. این یک دیده متداول برای کسانی است که سلامتیشان برایشان بسیار اهمیت دارد. همچنین می‌تواند برای سیب زمینی سرخ کرده یا هر غذای دیگر گزینه ایده‌آلی باشد. این کمپانی در سال ۲۰۱۵ با نام Primal Kitchen تاسیس شد. بسیاری از مردم تحت تاثیر قرار گرفتن به خاطر یک برند غذایی که هم سالم است و هم مزه عالی دارد. این دقیقا چیزی است که شما از یک سس ارگانیک می‌خواهید. Primal می‌تواند از زمان باز شدن ۸ ماه تازه باند.

Heinz

برای بسیاری از ما اگر تنها مزه و طعم مورد نظرمان باشد Heinz به عنوان معرف و نمادی از سس کچاپ است. Heinz طرفداران بسیاری دارد. با این حال جنبه سلامتی مورد اهمیت می‌باشد، به همین دلیل در این سس از نمک استفاده نشده است، که باعث بالا رفتن کیفیت می‌شود. بطری فشاری برای استفاده آسان می‌باشد.

اگر به دنبال سس کم سدیم می‌باشید باید این محصول را انتخاب کنید. چون یکی از معدود سس‌هایی است که این آیتم در آن رعایت شده است. در واقع مزه عالی و لطیف یکنواختی دارد نه مثل بعضی از سس‌ها که دانه‌هایی در آنها وجود دارد.

HUNTS

برای سس کچاپ ۱۰۰% طبیعی بدون هیچگونه مواد نگهدارنده سس کچاپ HUNTS بهترین گزینه است. به دلیل بسته‌بندی مناسبی که دارد شما زمان استفاده از HUNTS اذیت نخواهید شد. HUNTS بدون شکر است، که باعث می‌شود طعم گوجه فرنگی را به خوبی مزه کنید. HUNTS بدون هیچگونه شربت ذرت فروکتوز می‌باشد. این سس با گوجه رسیده تاک کالیفرنیا تهیه شده است که از نظر مردم بهترین سس گوجه فرنگی موجود است.

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.