دسته بندی : عمومی

در جامعه امروزی اغلب بانوان هم پای مردان کار می‌کنند و مستقل هستند. بانوان موفق و قدرتمند با بانوان دیگر تمایزهایی دارد، تمایزهایی که در رفتار و شخصیت آنها کاملا مشاهده می‌شود. شناخت خصوصیات بانوان قوی راهی است برای اشخاصی که تمایل دارند همانند این اشخاص در تصمیم گیری‌ها و زندگی شخصی و کاری خود تاثیر گذارتر باشند. زنان قوی به‌وسیله‌ی کلکسیونی از خصوصیات شناخته می شوند. بی‌شک لیست واضحی است که، اغلب خوانندگان ما با آن شناسایی خواهند شد.

قدرت پذیرش آسیب‌پذیری

دانستن معنی آسیب‌پذیری و چگونگی ارتباط با احساسات یعنی پذیرفتن چیزی که هستید، چیزی که شما را درخشان می‌کند، چیزی که برایتان بااهمیت است و شما را به دیگران وصل می‌کند. آسیب پذیری به معنی ضعیف بودن نیست دقیقا برعکس آن است، به عنوان مثال ما در مورد اشخاصی که عواطفشان را مخفی می کنند صحبت می‌کنیم، آنها برمی‌گزینند تا نبینند ،نپذیرند یا با چیزهایی که به آنها آسیب میزند کنار بیایند، آنها به صورت تدریجی دیواری می‌سازند که خودشان را پشت آن پنهان کنند، اطمینان پیدا می‌کنند که هیچ کسی مشکلات شخصی آنها را نمی‌داند، آنها همینطور از مدیریت و یا رویارویی با نیازهای داخلی خود می‌پرهیزند. این گونه محرک منبعی از درد و رنج وحشتناک و عدم بلوغ است.

زیرا افرادی که مخفی کاری می‌کنند یا راه دیگری را برمی‌گزینند هنگامیکه از چیزی لطمه می‌خورند چون اشخاص قوی نیستند قادر نیستند آنچنان که باید با آن روبه‌رو شوند . زنان قوی افرادی هستند که به خود اجازه می‌دهند در معرض تشویق پذیرش، درک شخصی و رشد شخصی باشند.

زن

زنان قدرتمند آزاد هستند

بانوان قوی انتخاب می‌کنند، تصمیم می‌گیرند و بدون ترس گام برمی‌دارند. آنها از کسی الگو نمی‌گیرند هر قدمی که برمی‌دارند تصمیم شخصی خودشان است. آنها هیچگاه تسلیم رشد نیستند، اما به همه چیز محیط اطرافشان گوش می‌دهند و نظرات را می‌پذیرند، دنبال مشاوره‌اند و برای پیشنهادات ارزش قائل‌اند ولی درآخر خودشان تصمیم می‌گیرند. در همان زمان، در حالی که آنها ترسی ندارند مسیر خود را برمی‌گزینند و از اینکه تسلیم چیزهایی که دوست ندارند بشوند هراس ندارند. اینگونه از فرصت‌های خود در زندگی استفاده می‌کنند.

از تنهایی نمی‌ترسند

آنها برای کامل شدن احتیاجی ندارند که با کسی باشند چرا که خودشان کامل هستند و از این تنهایی حس رضایت دارند. بانوان قوی رابطه‌های شاد و عاشقانه‌ای را می‌سازند بدون اینکه احتیاج داشته باشند فرد دیگری خلا آنها را پر کند و زخم‌هایشان را بهبود بخشد. آنها شریک زندگی متناسب و شادی هستند و از تنهایی خود لذت می‌برند. حس رضایت هدیه‌ای است که اشخاص قوی در خود پیدا می‌کنند و قادرند در زمان حال فکر و برای آینده رویا پردازی کنند. اینگونه زن‌ها همواره شاد هستند.

رشد شخصی و ارائه نظر

زنانی که تماما به دیگران توجه می‌کنند عقب مانده‌اند این اتفاق درحدی می‌افتد که سلامتی، عزت نفس و اعتماد به نفس خود را از دست می‌دهند و به دیگران فکر می‌کنند. زنان قدرتمند خصوصیات بارزی دارند، با ارزش هستند سزاوار عشق در جهان‌اند به‌ویژه در دنیای خودشان چون بدون عشق به خود هیچ چیز حس ندارد چنانچه انرژی، زمان و توجه خود را صرف زندگی خود نکنند برایشان هیچ چیز ارزش ندارد. این طرز تفکر ارتباطی به خود محوری ندارد و در نقطه مقابل روانشناختی و عاطفه را متعادل می‌کند.

زنان قدرتمند قاطع هستند. از حق خود دفاع می‌کنند به طوری که به دیگران بی‌احترام نشود. زندگی ایده آل از لحاظ آنها شاد بودن و آزاد بودن است یعنی زندگی را در کنار هم سرمایه گذاری می‌کنند از آنجا که، شما می‌توانید نظرهای خود را بدون ترس و بدون هیچ نوع دلواپسی در مورد نظرات بیرونی بیان کنید.

زن

عشق

زنان قوی دوست داشتن و دوست داشته شدن را به شدت می‌پذیرند و این عشق را در زندگی، خانواده و دوستان ابراز می‌کنند آنها این را که عشق الهام بخش است از یاد نمی‌برند و اعتقاد دارند که سزاوار بهترین عشق هستند عشقی که موجب رشد می‌شود نه صدمه.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.