دسته بندی : عمومی

جالب است که مشتریان اصلی آدامس را جوانان تشکیل می‌دهند و بانوان بیشتر از آقایان این خوارکی می‌جوند. درباره‌ی این خوراکی و شیوه‌ی اختراع آن داستان‌های بسیاری وجود دارد. به عنوان نمونه گفته می‌شود که در سال ۱۹۹۳ باستان شناسان جسد مردی با قدمت نه هزار سال را کشف کردند که شواهد نشان می‌داد او در حال جویدن دائم نوعی ماده رزینی آغشته به عسل بوده، که در اثر یک حادثه کشته شده است. پژوهش‌ها دقیق‌تر نشان داد که این شخص یک نوجوان بوده است. امکان دارد ندانید که از روی آدامس مورد علاقه‌تان تا حدی می‌توان شخصیت شما را بررسی کرد و تا حدودی پی به شخصیت شما برد.

آدامس

شخصیت افرادی که مزه نعنایی دوست دارند:

خنک کننده است و شما با خوردن آن حس می‌کنید مملو از انرژی شده‌اید و حس برتری و اعتماد به نفس عجیبی دارید و مثل قرص‌های آرامش‌بخش خفیف کار می‌کند و استرس و اضطراب را تا حد بسیاری کم می‌کند. معمولا افرادی به این مزه تمایل دارند که شخصیت پرانرژی دارند.

موزی و دارچینی:

شخصیت اشخاصی که آدامس‌های موزی را ترجیح می‌دهند به طور معمول با نوآوری و خلاقیت همراه است، لذا همیشه سرشار از ایده‌های خلاق و مثبت و سازنده‌اند.

 اشخاصی که عاشق آدامس‌های دارچینی هستند، اشخاص با شخصیت احساساتی و رمانتیک بوده و شادی و نشاط را به دیگران انتقال می‌دهند.

تند:

 جویدن آدامس‌های با مزه تند که در حقیقت خاصیت سفید کنندگی دندان‌ها را هم دارد و به انسان آرامش عجیبی می‌بخشند و در حقیقت نوعی آرامبخش قوی هستند.

میوه‌ای:

 چنانچه شما آدامس‌های توت فرنگی را ترجیح می‌دهید، شخصی سخت کوش هستید که همواره آماده کشف چیزهای نوین هستید.

آدامس‌های پرتقالی، معرف شخصیت اشخاصی است که به شدت اجتماعی و عاشق طبیعت هستند، شخصیت شاد و اجتماعی آنها موجب می‌گردد مردم فکر کنند، سالها است آنها را می‌شناسند. به گفته پژوهشگران انگلیسی جویدن آدامس‌های میوه‌ای اثر بسیاری برروی خلق و خو دارد و احساس بی حوصلگی و کسلی را از بین می‌برد.

آدامس

در آخر، چنانچه این کوچک جویدنی توجه شما را جلب کرده است، دیگر از قورت دادن آدامستان نگران نباشید، زیرا کل ترکیبات این خوراکی طی مراحلی در دهان، معده، روده کوچک، روده بزرگ هضم می‌شوند، یعنی آدامس در معده‌تان باقی نمی‌ماند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.