دسته بندی : عمومی

گل و گیاه نه تنها زیبایی و جذابیت خاصی به خانه شما می‌بخشند بسیار سودمند هستند. انتخاب دقیق و قرار دادن گیاهان متناسب خانه درآخر قادر است خانه شما را به مکانی سالم‌تر جهت استراحت مبدل کند. برگزیدن گیاهان متناسب جهت تصفیه هوا برای منزل شما قادر است هوای منزل شما را سم‌زدایی کند. شماری از گیاهان تصفیه کننده هوا وجود دارند که قادرند منزل شما را از سموم، گرد و غبارها و میکروب‌های موجود در هوا سم‌زدایی کنند که در انواع کالاهای خانگی‌، مواد و مبلمان موجود است. با این گیاهان خانواده‌ای شادتر داشته باشید. گیاهانی برای تامین اکسیژن خانه وجود دارند که در ادامه با آنها آشنا می‌شویم.

گیاه

ژربرا جامزونی

این گل به خاطر داشتن رنگ‌های شاد قرمز، زرد، نارنجی یا صورتی جذابیت بسیاری دارد و شادی و آرامش را به خانه شما می‌آورد. این گل ازبین برنده‌ی موثری از سموم فرمالدئید، تری کلر اتیلن و بنزن است که در طیف گسترده‌ای از مواد خانگی از رنگ‌ها تا الیاف مصنوعی پیدا می‌شود. گیاه را در مکانی با نور طبیعی بسیار زیاد جای دهید و خاک را مرطوب، ولی خوب زهکشی شود.

گیاه

گل پیچک انگلیسی تامین کننده اکسیژن خانه

این گل که رشد آن بسیار سریع و راحت است و در پایین آوردن ذرات مدفوع موجود در هوا تاثیرگذار است و آن را به عنوان تصفیه کننده هوا متناسب برای حمام یا اتاق شما مبدل می‌کند. به‌غیر از این، پژوهش‌ها نشان داده‌اند که این گل همچنین قادر است به مقابله با سطح قالب در خانه کمک کند. روزانه ۴ ساعت از نور مستقیم آفتاب را به پیچک انگلیسی خود بدهید و با هوای پاک و سم زدایی عشق را به شما برمی‌گرداند.

گیاه

گیاه مار یا زبان مادرشوهر

با بهره بردن از این گیاه در اتاق خواب خود، یک خواب با کیفیت را تجربه نمایید. بخش نو زرد این گیاه در شب اکسیژن را آزاد می‌کند و به شما کمک می‌کند تا در هنگام خواب راحت‌تر نفس بکشید. این گیاه یکی از برترین گیاهان جهت تصفیه هوا از فرمالدئید، زایلن، بنزن، تولوئن و تری کلر اتیلن است. مواظب باشید که آب زیاد ندهید، به‌دلیل اینکه ریشه‌ها مستعد پوسیدگی در خاک نمدار هستند.

گیاه

گل داوودی

گل داوودی نه تنها آشپزخانه و سالن نشیمن شما را زیبا‌تر می‌کنند بلکه این شکوفه‌های جذاب و خیره‌کننده به فیلتر اغلب سموم از جمله آمونیاک و بنزن کمک می‌کند، که بیشتر در پلاستیک، مواد شوینده و چسب پیدا می‌شود. این گیاه عاشق نور آفتاب است، لذا آن را در مکانی در نزدیکی پنجره آفتابگیر جای دهید. با این گیاه اکسیژن خانه‌تان را تامین کنید.

گیاه

گیاه آلوئه ورا

گیاه آلوئه ورا به‌غیر از شیک‌تر کردن خانه یکی از گیاهان تصفیه کننده هم هست. آلوئه ورا در حالی که جهت برطرف کردن هرنوع بوی غذا و سوختگی آشپزخانه آماده است، هوای فرمالدئید و بنزن را که در لاک‌ها، کفپوش‌ها و مواد شوینده موجود است را تصفیه می‌کند. این گیاه در یک مکان آفتابی رشد خواهد کرد.

گیاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.